флаг Украины
ПРО КОМПАНІЮ

Шановні панове! Ми раді вітати Вас на сайті рекламно -виробничої компанії «Бізнес сувеніри».

Компанія « Бізнес сувеніри » створена в 2001 році. Постійне оновлення колекцій сувенірів , що поставляються від постачальників з Європи та виробників Південно-Східної Азії , розвиток власної виробничої бази та сформований колектив фахівців роблять нашу пропозицію вигідним і привабливим. З 1 січня 2003 року компанія « Бізнес сувеніри » входить до складу європейської асоціації виробників і дистриб'юторів рекламно - сувенірної продукції РSI .

Сьогодні « Бізнес сувеніри » є одним з провідних підприємств рекламно - сувенірного ринку та бізнес подарунків , виконуючи повний спектр послуг у цій галузі .

Мета компанії - допомогти нашим замовникам визначитися з вибором сувенірної продукції у відповідності з поставленими завданнями і бюджетом , пропонуючи в кожному окремому випадку індивідуальні рішення від VIP продукції до продукції для промо- акцій .

Для зручності роботи з замовниками , знайомства з новим товаром і технологіями виробництва , компанією випускається щорічний каталог рекламно - сувенірної продукції , яку ми поставляємо з нашого складу в Дніпропетровську.

З 2003 року компанія «Бізнес сувеніри » виробляє і продає текстильну продукцію ТМ « Lusta ». На сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій ми виготовляємо широкий асортимент високоякісного одягу та аксесуарів для проведення рекламних акцій і корпоративний одяг для співробітників різних сфер діяльності .

Власна технічна база дозволяє надавати повний комплекс послуг з нанесення зображень і логотипів на сувеніри та подарунки , застосовуючи різні технології . До послуг наших клієнтів лазерне гравіювання , повнокольоровий тампо - і шовкотрафаретний друк, тиснення , деколірованіе , матування , вишивка , друк сублімації , термоперенос , пошиття корпоративного одягу.

Розумні ціни , широкий і оригінальний асортимент товарів , наявність складу , повний цикл від поставки продукції , до нанесення логотипу , оперативність виконання замовлень роблять співпрацю з нашою компанією зручним і плідним.

Ми працюємо з усіма регіонами України . В офісах компанії, розташованих у Дніпропетровську та Києві , можна ознайомитися з продукцією та зразками нанесення.

Для кожного замовника ми готові підібрати сувеніри та подарунки , які допоможуть Вам провести рекламну акцію , презентацію нової продукції , залучити нових клієнтів і підвищити обсяги продажів. Для цього просто зателефонуйте або надішліть нам заповнений бланк замовлення.

Будемо раді бачити Вас серед наших замовників.

04/02/15
Новий прапор повинен відображати сьогоднішнє місце Фіджі в світі сказав прем'єр міністр тихоокеанського держави....
22/10/14
...
28/08/14
...